ZOUT magazine

post- & bezoekadres Maastricht:
Capucijnenstraat 21 C10
6211 RN Maastricht

info@zoutmagazine.eu

T  0031 (0)43 3500591


Bladmanager

Christiane Gronenberg

T 0031 (0)43 3500591
0031 (0)6 10661205
c.gronenberg@zoutmagazine.eu

Hoofdredactie

Wido Smeets

T 0031 (0)43 3500591
0031 (0)6 53338905
w.smeets@zoutmagazine.eu

Medewerker commercie (NL&B Limburg)

Karin Winkelmolen

T 0031 (0)43 3500591
0031 (0)6 28 646 578
k.winkelmolen@zoutmagazine.eu

Medewerker commercie (Noord-Brabant)

Max Majorana

T 0031 (0)43 3500591
0031 (0)6 26 789 236
m.majorana@zoutmagazine.eu

Medewerker commercie (Arnhem / Nijmegen) & Eindredacteur online

Marc Puyol-Hennin

T 0031 (0)43 3500591
0031 (0)6 42 279 977
E m.puyol-hennin@zoutmagazine.eu

Editie Antwerpen

 

Griet Menschaert

0031 (0)6 429 433 15
g.menschaert@zoutmagazine.eu

 

Eindredactie

Dieter van den Bergh

E d.vandenbergh@zoutmagazine.eu

Vormgeving maandblad

Buro Bertus – Andrea Bertus

Website

BIC Multimedia

Distributie

Ursem Koeriers

Druk

Printing Partners Paal-Beringen (BE)


Bankrekening

Stichting Zuiderlucht
IBAN: NL55SNSB 093 67 79 675
BIC: SNSBNL2A